W dniu 09 października 2019 w Lasku Północnym odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w dwóch rocznikach w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nadmienić trzeba, że biegi odbywały się w bardzo trudnych warunkach i postawa naszych reprezentantów zasługuje na wielką pochwałę.

Dziewczęta biegły w składzie:

  • rocznik 2007 i młodsze: Łukomiec Julia , Badnarczyk Julia, Bocian Oliwia, Andrzejewska Zofia, Okołotowicz Oliwia, Skapowicz Aleksandra, Rabenda Agata, Ozdoba Julia, Kila Inez, Ejsmont Oliwia oraz rezerwowe Mytych Nikola, Buksakowska Anna - VIII Miejsce. Opieka pani Dorota Grzybowska
  • rocznik 2005 – 2006: Frelik Weronika, Szycko Oliwia, Bobrowska Emilia, Janus Agata, Kropińska Julia, Rezler Oliwia,Urbaniak Karolina, Suchańska Karolina, Bastek Wiktoria, Szelestowska Zuzanna oraz rezerwowa Staniaszek Oliwia - VIII Miejsce. Opieka pani Irena Waszkinel.

Chłopcy biegali w składzie:

  • rocznik 2007 i młodsi: Bąk Mikołaj, Borkowski Olaf, Burda Adam, Czarniak Franciszek, Guber Krzysztof, Jamróz Maciej, Jaśkiewicz Bartosz, Krassowski Tomasz, Niemczyk Jakub, Pudło Oskar, Wiśniewski Filip, Zakrzewski Dorian, Zbrzeźniak Kacper - zajęli V Miejsce. Opieka pan Piotr Świętochowski
  • rocznik 2005/2006 - Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Karol Wilczyński, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Wiktor Dziułka, Oliwier Kołodziejski, Filip Zelga, Błażej Styczeń, Jonatan Rowiński - zajęli IV Miejsce. Opieka pan Łukasz Mucha.

    Podziękowania dla Wszystkich Startujących !!!