24 października 2019 nasza reprezentacja wzięła udział w finałach powiatowych w XX edycji Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Do rozgrywek zgłosiło się pięć zespołów w kategorii U-12. Nasi zawodnicy grali ze zmiennym szczęściem - zwyciężając z SP 2 12-0 i SP 1 7-3 oraz przegrywając po walce z SP 3 3-1 oraz SP 10 3-2 - ostatecznie zajęli III Miejsce w turnieju. Zwyciężył zespół SP 3, a drugie miejsce wywalczyła drużyna z SP 10. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Okołotowicz, Olaf Borkowski, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Bartosz Jaśkiewicz, Tomasz Krassowski, Filip Wiśniewski, Dorian Zakrzewski, Kacper Zbrzeźniak.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania za Walkę dla Wszystkich Zawodników !!!

                                                                                                     Piotr Świętochowski