W listopadzie 2019 w naszej szkole odbyły się zawody w tenisie stołowym  dziewcząt w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych.

W roczniku 2005/2006 naszą szkołę reprezentowały: Julia Kropińska, Wiktoria Bastek i Zuzanna Szelestowska - dziewczęta zajęły 5 miejsce.

W roczniku 2007 i młodsze znakomicie zaprezentowały się nasze uczennice z klasy 6 e - Agata Rabenda, Oliwia Ejsmont i Julia Ozdoba, które zajęły 3 miejsce.

Dziewczęta bardzo poważnie podeszły do zawodów wygrały dwa mecze oraz dwa nieznacznie przegrały w dogrywkach ale i tak mogły cieszyć się z okazałych medali , które otrzymały na zakończenie zawodów.

Opiekun Irena Waszkinel