SZKOLNY TURNIEJ "CZWÓREK" SIATKARSKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS 6-8

23 listopada rozegrano turniej szkolny w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów, które rywalizowały ze sobą "każdy z każdym". Mimo dużej rozpiętości wiekowej /roczniki 2005-2009/ gry były bardzo wyrównane. Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju:

• UNITED - Aleksander Lewandowski, Błażej Styczeń, Mateusz Kamiński, Mateusz Wabiszczewicz
  • FC GRZYBCIE - Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Igor Gaweł, Maciej Wilczyński
  • STK PROSY - Mikołaj Bąk, Konrad Kaniowski, Karol i Paweł Wilczyńscy
  • KALAFIORKI - Aleksander Łakomiec, Oliwia Okołotowicz, Szymon Tyszkiewicz, Robert Tyc
  • JANUSZE VIP - Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski, Bartosz Jaśkiewicz, Wiktor Hesse

Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a drużyny pamiątkowy Dyplom za udział w turnieju.

Podziękowania dla Wszystkich Uczestników Zawodów !!!

PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI