SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

30 listopada rozegrano szkolny turniej w badmintona dla klas 5-8. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą "każdy z każdym". Do zwycięstwa w spotkaniu potrzebny był tylko jeden set grany do 21 punktów. Spotkania były bardzo zacięte i niejednokrotnie kończyły się grą na przewagi. Każdy z zawodników rozegrał po 11 spotkań i poza techniką niezwykle ważna tego dnia była wytrzymałość.

Najlepiej tego dnia zaprezentował się KACPER KWIDZYŃSKI z klasy VII C, który jako jedyny zwyciężył wszystkie spotkania i został zwycięzcą całego turnieju.

II Miejsce wywalczył SEBASTIAN PIĄTEK z klasy VI C, z bilansem 9 zwycięstw i 2 porażki, III Miejsce wywalczył MIKOŁAJ BĄK z klasy VI C z bilansem 8- 3.

W turnieju ponadto zagrali: Szymon Banasiak, Olaf Borkowski, Franciszek Czarniak, Kuba Dymowski, Igor Gaweł, Krzysztof Guber, Aleksander Łakomiec, Dominik Poulos, Piotr Radziejewski.

Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a czołowa trójka pamiątkowy Dyplom.

Podziękowania dla Wszystkich Uczestników Zawodów !!!

Piotr Świętochowski