8 lutego nasza szkoła rozpoczęła zmagania w grupie A  II Słupskiej Ligi Unihokeja. Z niezłym wynikiem ulegając tylko faworytom całych rozgrywek tj. SP 1. Ostatecznie Zajmując II miejsce w pierwszej kolejce zmagań. Kolejna runda już za miesiąc.

Inauguracja ligi przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Kameralna sala przyjęła około 60 zawodników i zawodniczek z 4 szkół. Na oficjalnym otwarciu  został wręczony sprzęt do unihokeja w postaci: bluz, kasków, ochraniaczy na kolana oraz kamizelek bramkarskich - każda szkoła  otrzymała również pakiet piłeczek do unihokeja. Na drużyny w szatniach czekały inne niespodzianki: owoce, batony, woda i napoje. Naszą Szkołę reprezentowali: Antek Nosewicz, Jakub Połuboczko, Bartosz Jaśkiewicz, Grzegorz Piotrowski, Kacper Szumko, Wiktor Hesse, Szymon Banasiak, Mateusz i Paweł Kamiński, Wiktor Dziułko, Błażej Styczeń.

Komplet wyników: SP1 - NSP7 11:0, SP4 - SP WŁYNKÓWKO 1:0, SP1 - SP WŁYNKÓWKO 3:0, NSP 7 - SP 4 0:7, SP1 - SP4 4 :3,

NSP7 - SP WŁYNKÓWKO 1:12.

                                                                                                                                    Trenerem naszych zawodników jest Łukasz Mucha.