TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIOR CUP 2020

7 marca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki nożnej. Zawody rozegrano na hali sportowej I LO w Słupsku. W zawodach wzięło udział sześć drużyn, pięć klubowych i jedna szkolna SP 4 złożona z zawodników z rocznika 2007 i młodsi. Grając ze zmiennym szczęściem nasz zespół wywalczył IV Miejsce. Całe podium dla KS GRYF Słupsk. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi zawodnicy: Sebastian Piątek /strzelec 6 goli/ oraz Franciszek Czarniak, który został Najlepszym Bramkarzem Turnieju. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Konrad Kaniowski, Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski i Mateusz Jałeczko.

                                                                                                                                                                     Piotr Świętochowski