Zajęcia pozalekcyjne

Klasy I-III

NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA SALA PROWADZĄCY
KONSULTACJE

Konsultacje przedmiotowe

 kl. III c

poniedziałek 8.00- 8.45 18 Anetta Stasiowska- Chmura
Konsultacje język angielski piątek 13.40-14.25   Aldona Bedka

Konsultacje przedmiotowe

 kl .III a

wtorek 12.40-13.25 58 Anna Szczepańska
Konsultacje przedmiotowe  kl. I b wtorek 8.50- 9.35 53 Małgorzata Skibińska

Konsultacje przedmiotowe

 kl. III d

poniedziałek 13.40-14.25 37 Agnieszka Najman
Konsultacje przedmiotowe kl. I a czwartek 12.40-13.25 59 Maria Łuczyńska- Piwońska
Konsultacje przedmiotowe kl. II a poniedziałek 13.40-14.25 46 Anna Babicz
Konsultacje przedmiotowe kl. II d środa 12.40-13.25 57 Zofia Szula

Konsultacje przedmiotowe

 kl. III b

piątek 12.40-13.25 29 Beata Ozdoba
Porady i konsultacje. środa 13.40-14.25 45 Bożenna Straszewska
Porady i konsultacje . poniedziałek 10.45-11.30 50 Anita Rapta

Konsultacje z nauczycielami 

kl. I-III

poniedziałek

środa

12.40-13.25

13.40-14.25

27

27

Sylwia Modzelewska
KOŁA ZAINTERESOWAŃ, ZAJĘCIA SPORTOWE, ARTYSTYCZNE, ROZWIJAJĄCE

Zajęcia rozwijające- gry i zabawy

 kl. I b

czwartek 12.40-13.25 53 Katarzyna Sikorska - Maj
Koło plastyczne wtorek 8.50- 9.35 53 Katarzyna Sikorska- Maj
Koło plastyczne kl. III a wtorek 13.49-14.25 58 Anna Szczepańska
Koło taneczne poniedziałek 12.40-13.25 18 Anetta Stasiowska- Chmura

Zajęcia rozwijające- gry i zabawy

kl. I b

czwartek 12.40-13.25 53 Małgorzata Skibińska
Koło plastyczne kl. II c środa 8.00- 8.45 49 Marta Pastucha

Zajęcia z innowacji pedagogicznej

 kl.II f

poniedziałek

wtorek

13.40-14.25 60 Mariola Dudek
Koło matematyczne kl. III f wtorek 12.40-13.25 20 Elżbieta Wild
Warsztaty artystyczne środa 12.40-13.25 59 Barbara Grocholska
Koło wokalne poniedziałek 14.30-15.15 10 Marta Andrzejewska
Zajęcia  sportowe kl. II i III poniedziałek 13.40-15.20 s.wid. Anna Świętochowska
Koło plastyczne kl. I c piątek 11.40-13.25 54 Inez Janion
Koło z języka angielskiego kl. II poniedziałek 12.40-13.25 48 Agnieszka Cytlau
Zajęcia rozwijające poniedziałek 8.50- 9.35 52 Irena Świtek
Caritas wtorek 13.40-14.25 32 Marianna Lisowska
Grupa Misyjna wtorek 14.35-15.20 52 Marianna Lisowska
Schola sobota 11.00-12.00

salka

katechetyczna

Siostra Gabriela
ERM sobota 10.00-11.00

salka

katechetyczna

Siostra Gabriela
Zajęcia sportowe kl. I wtorek 13.40-14.25 2 Lech Kwiatkowski
Zajęcia plastyczne kl. III e piątek 12.40-13.25 49 Elżbieta Szwugier

Zajęcia rozwijające- gry i zabawy

kl. III e

piątek 13.40-14.25 49 Elżbieta Szwugier

Zajęcia rozwijające – gry i zabawy

 kl. II d

środa 11.40-12.25 57 Zofia Szula
Warsztaty artystyczne wtorek 12.40-14.25 58 Anna Włoch
Zajęcia teatralne piątek 8.50- 9.35 47 Małgorzata Małecka
Zajęcia plastyczne środa 12.00-13.00 11 Justyna Kraszewska
Zajęcia z innowacji pedagogicznej czwartek 12.00-13.00 11 Monika Miodek
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I SPECJALISTYCZNE
Zajęcia wyrównawcze kl. II e poniedziałek 12.40-13.25 47 Małgorzata Małecka
Zajęcia wyrównawcze kl. II c wtorek 8.00- 8.45  49 Marta Pastucha
Zajęcia wyrównawcze kl. I a poniedziałek 13.40-14.25  59 Maria Łuczyńska -Piwońska
Zajęcia wyrównawcze kl. I a środa 13.40-14.25 59 Barbara Grocholska
Zajęcia wyrównawcze kl. II a piątek 12.40-13.25 46 Lech Kwiatkowski
Zajęcia wyrównawcze kl. II b wtorek 8.00- 8.50 48 Joanna Hendrych- Muzyka

Zajęcia specjalistyczne

 ( socjoterapeutyczne)

wtorek 13.40-14.25 45 Bożenna Straszewska

Zajęcia specjalistyczne

 ( korekcyjno- kompensacyjne)

kl. II b, II f

czwartek 12.40-13.25 48 Joanna Hendrych- Muzyka

Zajęcia specjalistyczne

 ( korekcyjno- kompensacyjne)

kl. III d

czwartek 8.00- 8.45 37 Agnieszka Najman

Zajęcia specjalistyczne

 ( korekcyjno- kompensacyjne)

 kl. III b

poniedziałek 8.00- 8.45 29 Beata Ozdoba

Zajęcia specjalistyczne

 ( korekcyjno- kompensacyjne)

kl. II f

poniedziałek 11.40-12.25 52 Irena Świtek

Zajęcia specjalistyczne

 ( korekcyjno- kompensacyjne)

 kl. I b

piątek 8.00- 8.45 20 Elżbieta Wild

Zajęcia specjalistyczne

( korekcyjno- kompensacyjne)

kl. III c

poniedziałek 8.00- 8.45 47 Aldona Bedka

Zajęcia specjalistyczne

 ( biofeedback)

środa 8.00- 8.45 19 Agnieszka Lindstedt

Zajęcia specjalistyczne

( korekcyjno- kompensacyjne)

Wtorek  kl. I c

Czwartek  kl. III a

8.50- 9.35

13.40-14.25

54

58

Marika Duchnowska
Trening oddechowy poniedziałek 9.50- 10.35 50 Anita Rapta

Klasy IV-VI

NAZWA ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

SALA

PROWADZĄCY

Klub ekologiczny

piątek

13.40-14.25

38

Kazusek Hanna

Klub europejski

piatek

8.00-8.45

37

Trawczyńska Anna

Koło muzyczne

środa

13.40-14.25

14.25-15.10

17

Ozdoba Tomasz

Koło taneczno-sportowe

środa

13.40-14.25

10

Holak Kamila

Zajęcia taneczne

piątek

13.40-15.10

 

Grabowska Iza

Koło wokalne

czwartek

piątek

14.35-15.20

32

30

Stańczyk Edyta

Koło miłośników biblioteki

Wtorek

czwartek

13.40-14.25

biblioteka

Bilski Łukasz

Warsztaty artystyczne

wtorek

14.35-16.05

 

26

Madeja Iwona

PCK

czwartek

15.25-16.10

43

Smoczyńska Beata

Spotkania z fotografią

poniedziałek

15.25-15.55

39

Dudzinski Janusz

Zajęcia sportowe kl. III

czwartek

13.50-15.20

 

Świętochowski Piotr

Zajęcia sportowe

Wtorek

piątek

15.25-16.10

11.40-12.25

21

7

Skałecka Alicja

Zajęcia sportowe

czwartek

16.20-17.05

s.widow.

Marchewka Krzysztof

Koło liturgiczne

piątek

14.35-15.20

 

Ks.Kubicki Jarosław

Koło liturgiczne

piątek

14.35-15.20

biblioteka

Maciejewska Grażyna

Tenis stołowy

czwartek

14.35-15.20

 

Urbański Adam

Tenis stołowy

czwartek

15.25-16.10

 

Urbański Adam

Turnieje sportowe

sobota

 

 

Rolbiecka Karolina

Piłka siatkowa

środa

14.35-15.20

s.widow.

Grzybowska Dorota

Piłka siatkowa

środa

15.25-16.10

s.widow.

Grzybowska Dorota

Judo

wtorek

13.40-14.25

 

Waszkinel Irena

Judo

piątek

8.00-8.45

 

Waszkinel Irena

Konsultacje z matematyki

poniedziałek

8.00-8.45

30

Krasny Grażyna

Konsultacje z matematyki

piątek

8.00-8.45

30

Krasny Grażyna

Konsultacje z matematyki

środa

13.40-14.25

35

Skiba-Dąbrowska Ilona

Konsultacje z matematyki

piątek

8.00-8.45

35

Skiba-Dąbrowska Ilona

Konsultacje z matematyki

środa

8.00-8.45

26

Bartoszko Anna

Konsultacje z matematyki

środa

14.35-15.20

31

Bartoszko Anna

Konsultacje z matematyki

poniedziałek

15.25-16.10

17

Piwowarska Beata

Konsultacje z matematyki

czwartek

8.00-8.45

43

Piwowarska Beata

Konsultacje z matematyki

poniedziałek

12.40-13.25

26

Koźlakiewicz Ewa

Konsultacje z matematyki

poniedziałek

13.40-14.25

26

Koźlakiewicz Ewa

Konsultacje z przyrody

czwartek

14.35-15.20

43

Smoczyńska Beata

Konsultacje z przyrody

piątek

14.35-15.20

38

Kazusek Hanna

Konsultacje z  j. polskiego

czwartek

14.35-15.20

32

Marglarczyk Ewa

Konsultacje z  j. polskiego

środa

13.40-14.25

32

Lemanowicz-Lomber Maria

Konsultacje z  j. polskiego

czwartek

14.35-15.20

41

Kamieniecka Mirosława

Konsultacje z  j. polskiego

Piątek

 

12.40-13.25

30

Stepnowska Agnieszka

Konsultacje z  j. angielskiego

czwartek

8.00-8.45

41

Paziewska Edyta

Konsultacje z  j. angielskiego

wtorek

14.35-15.20

32

Skowrońska Danuta

Konsultacje z  j. angielskiego

wtorek

8.00-8.45

28

Matuszczyk Sergiusz

Konsultacje z informatyki

wtorek

15.25-16.10.

39

Dziermański Tomasz

Strona internetowa-konsultacje

piątek

10.45-11.30

39

Dziermański Tomasz

Zajęcia wyrównawcze j. polski  kl V

poniedziałek

14.35-15.20

33

Marglarczyk Ewa

Zajęcia wyrównawcze j. polski  kl IV

wtorek

13.40-14.25

31

Lemanowicz-Lomber Maria

Zajęcia wyrównawcze j. polski  kl IV

wtorek

13.40-14.25

43

Kamieniecka Mirosława

Zajęcia wyrównawcze j. polski  kl VI

czwartek

15.25-16.10

42

Stepnowska Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze j. angielski  kl V

wtorek

13.40-14.25

41

Paziewska Edyta

Zajęcia wyrównawcze j. angielski  kl VI

poniedziałek

13.40-14.25

40

Matuszczyk Sergiusz

Zajęcia wyrównawcze j. angielski  kl IV

poniedziałek

13.40-14.25

40

Cytlau Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

czwartek

8.00-8.45

37

Trawczyńska Anna

Zajęcia wyrównawcze

środa

14.35-15.20

19

Popielarska Maria

Zajęcia wyrównawcze

czwartek

14.35-15.20

19

Popielarska Maria

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa

czwartek

13.40-14.25

33

Więckiewicz Małgorzata

Porady i konsultacje-Pedagog

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

7.30-8.00

23

Koryczan Jacek