W sobotę, 26 października, w ramach Szkolnego Koła PTTK odbył się rajd pieszy do Bierkowa. Uczestnikami wycieczki byli chętni uczniowie z klas czwartych wraz z rodzicami. Jednym z milszych przerywników wyprawy było ognisko zorganizowane we współpracy z rodzicami. Kolejną atrakcją dla młodych piechurów była możliwość skorzystania z siłowni oraz boiska w Sport-Parku. Wychowankowie naszej „Czwórki” chętnie uczestniczyli też w grach i zabawach zaaranżowanych przez organizatorów rajdu. Uczniowie pokonali tego dnia ponad 14 km. Pomimo zmęczenia, uśmiech nie schodził im z twarzy. Gratulujemy wytrwałości naszym dzielnym piechurom i zachęcamy innych uczniów szkoły do udziału w tego typu aktywnościach, zgodnie z myślą „W zdrowym ciele zdrowy duch!”.

Kamila Holak, Beata Piwowarska