Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się

12 czerwca 2018r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Wrzesień 2018

NAJLEPSZY CZYTELNIK BIBLIOTEKI KLAS I-III

Konkurs na „Najlepszego Czytelnika Biblioteki Klas I-III”  jak zwykle został ogłoszony w październiku 2017 r. Zaproszeni zostali do niego  uczniowie klas młodszych. Laureatem konkursu została Iga z klasy III D, która przez cały rok szkolny wypożyczyła i przeczytała największą ilość książek, bo aż 396. Uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę  książkową. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w klasach IV-VIII.

Irena Świtek