Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

---------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2019

NAJLEPIEJ CZYTAJĄCA KLASA

W bieżącym roku szkolnymw konkursie „Najlepiej czytająca klasa” brali udział uczniowie klas drugich i trzecich. Każdego miesiąca klasa, która wypożyczyła największą ilość książek, otrzymywała puchar przechodni oraz słodycze. W październiku konkurs wygrała klasa III E, natomiast w pozostałych miesiącach prym wiodła klasa III F i to właśnie ona zdobyła tytuł NAJLEPIEJ CZYTAJĄCEJ KLASY, która przeczytała aż 2890 książek, (średnia na ucznia 111,5). Gratulujemy Wam i życzymy, abyście w przyszłym roku pobili swój własny rekord czytelniczy.

 Irena Świtek