Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Listopad 2017

Dnia 30 września 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wraz z rodzicami oraz uczennice Gimnazjum nr 4 wzięli udział w "Grach miejskich" zorganizowanych przez panią Jolantę Arciszewską w ramach projektu GO 3! Kulturalny Zawrót Głowy. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy: wykrzykników, kropek, znaków zapytania i myślników. Każdy zespół miał do wykonania wiele ciekawych zadań na terenie Zatorza, m.in. ułożenie haseł zachęcających do czytania książek ( Czytasz - rośniesz w wiedzę, jak mchem nią porastasz. Czytając, po prostu szybciej dorastasz albo Czytaj książek mnóstwo, będzie z ciebie bóstwo) , stworzenie z własnych ciał "żywego pomnika", uwiecznionego na zdjęciach (zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć :) Wszystkie grupy spisały się znakomicie, a o wygranej zdecydował czas: zespół wykrzykników wykonał zadania w najkrótszym czasie. Uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy!!!

Projekt GO 3! Kulturalny Zawrót Głowy dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017.