Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się

12 czerwca 2018r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2018

7 listopada 2017 r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt. Miejscem rozgrywek była aula Szkoły Podstawowej nr. 2 w Słupsku. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek. W zawodach udział wzięło 29 dziewcząt z 7 szkół podstawowych.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair play - co bardzo cieszyło organizatorów.

Mistrzynie naszej szkoły grały w składzie: Julia Kropińska z klasy VI d, Oliwia Zaremba z klasy VI a i Weronika Tyc z klasy VI c. Dziewczęta wywalczyły IV miejsce.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla dziewcząt !!!

Izabela Grabowska