Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

 

Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020


Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się 

12 czerwca 2018r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Wrzesień 2018

28 lutego reprezentacja chłopców wzięła udział w zawodach piłki ręcznej. Zawody rozegrano w SP 5 w Słupsku. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych pewnie pokonaliśmy STO 20-1 oraz SP 5 15-5. W półfinale zwyciężyliśmy 14-8 z SP 8. W wielkim finale zmierzyliśmy się z SP 10. Zawodnicy z "dziesiątki" objęli prowadzenie od samego początku (do przerwy 9-3) i mimo ogromnych chęci całego zespołu i doskonałej postawy naszego bramkarza Damiana Każanowskiego to zespół SP 10 cieszył się z zasłużonego zwycięstwa 16-13. Gratulujemy zwycięzcom!!! Nasza reprezentacja wywalczyła II Miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Maćkowiak, Gracjan Krumplewski, Filip Zelga, Szymon Czaja, Michał Olszewski, Antoni Klimczuk, Maciej Zych, Damian Każanowski, Paweł Kamiński, Mateusz Kamiński, Błażej Styczeń, Wiktor Dziułka.

                                         Gratulacje dla Wszystkich Reprezentantów !!!

                                                                                                   Piotr Świętochowski