Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Marzec 2019

28 lutego reprezentacja chłopców wzięła udział w zawodach piłki ręcznej. Zawody rozegrano w SP 5 w Słupsku. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych pewnie pokonaliśmy STO 20-1 oraz SP 5 15-5. W półfinale zwyciężyliśmy 14-8 z SP 8. W wielkim finale zmierzyliśmy się z SP 10. Zawodnicy z "dziesiątki" objęli prowadzenie od samego początku (do przerwy 9-3) i mimo ogromnych chęci całego zespołu i doskonałej postawy naszego bramkarza Damiana Każanowskiego to zespół SP 10 cieszył się z zasłużonego zwycięstwa 16-13. Gratulujemy zwycięzcom!!! Nasza reprezentacja wywalczyła II Miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Maćkowiak, Gracjan Krumplewski, Filip Zelga, Szymon Czaja, Michał Olszewski, Antoni Klimczuk, Maciej Zych, Damian Każanowski, Paweł Kamiński, Mateusz Kamiński, Błażej Styczeń, Wiktor Dziułka.

                                         Gratulacje dla Wszystkich Reprezentantów !!!

                                                                                                   Piotr Świętochowski