Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Marzec 2019

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - PIŁKA NOŻNA

15 maja 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców. Zawody zostały rozegrane na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie. Do rywalizacji stanęły cztery zespoły - mistrzowie powiatów:

- słupski grodzki - SP nr 4 Słupsk

- słupski ziemski - SP Kwakowo

- bytowski - SP nr 2 Bytów

- człuchowski - SP Przechlewo

Nasz zespół po raz kolejny stanął na wysokości zadania i dzięki doskonałej grze całego zespołu wywalczył I MIEJSCE. Trzy spotkania - trzy zwycięstwa kolejno z SP 2 Bytów 3-2, SP Kwakowo 3-1 oraz SP Przechlewo 8-0.  Ogromne Gratulacje !!!

Nasza szkołę reprezentowali: Szymon Czaja, Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Adam Kazubowski, Damian Każanowski, Antoni Klimczuk, Gracjan Krumplewski, Mateusz Maćkowiak, Wiktor Pograniczny oraz Maciej Zych.

Osobne Podziękowania dla rodziców - kibiców, którzy pomogli w organizacji wyjazdu.

Jako zwycięzcy nasz zespół zyskał prawo do startu w finale wojewódzkim,  który będzie rozegrany 25 maja w Nowym Stawie.     

                                             Życzymy Powodzenia i trzymamy kciuki !!!

                                                                                                                                         Piotr Świętochowski