Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2018

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - PIŁKA NOŻNA

15 maja 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców. Zawody zostały rozegrane na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie. Do rywalizacji stanęły cztery zespoły - mistrzowie powiatów:

- słupski grodzki - SP nr 4 Słupsk

- słupski ziemski - SP Kwakowo

- bytowski - SP nr 2 Bytów

- człuchowski - SP Przechlewo

Nasz zespół po raz kolejny stanął na wysokości zadania i dzięki doskonałej grze całego zespołu wywalczył I MIEJSCE. Trzy spotkania - trzy zwycięstwa kolejno z SP 2 Bytów 3-2, SP Kwakowo 3-1 oraz SP Przechlewo 8-0.  Ogromne Gratulacje !!!

Nasza szkołę reprezentowali: Szymon Czaja, Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Adam Kazubowski, Damian Każanowski, Antoni Klimczuk, Gracjan Krumplewski, Mateusz Maćkowiak, Wiktor Pograniczny oraz Maciej Zych.

Osobne Podziękowania dla rodziców - kibiców, którzy pomogli w organizacji wyjazdu.

Jako zwycięzcy nasz zespół zyskał prawo do startu w finale wojewódzkim,  który będzie rozegrany 25 maja w Nowym Stawie.

Życzymy Powodzenia i trzymamy kciuki !!!

Piotr Świętochowski