Program Szkolny Klub Sportowy jest działaniem systemowym skierowanym do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. Program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Harmonogram spotkań:

  • grupa dziewcząt i chłopców /klasy V -VI/- piłka siatkowa / piłka ręczna

   - wtorek  14.30 -15.30

   - czwartek 14.30 -15.30

Zajęcia prowadzi pan Piotr Świętochowski

  • grupa dziewcząt i chłopców /klasy VII -VIII/- piłka siatkowa

   - poniedziałek 15.20 -16.20

   - piątek 15.20 -16.20

Zajęcia prowadzi pan Łukasz Mucha

 

Więcej informacji na stronie programu /www.szkolnyklubsportowy.pl/