Drukuj

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele i Pedagodzy.
Do szkoły przyjdziemy po raz ostatni,tym razem po to, aby odebrać swoje świadectwa, ale by także Wam serdecznie podziękować za trud, opiekę i przekazaną nam wiedzę.
Spędziliśmy tutaj,razem z Wami i naszymi kolegami, kilka lat. Były to lata pracy, ale i czasy zabawy, radości, zawiązywania przyjaźni, sympatii. Chwilami było ciężko. Dręczono nas klasówkami, kartkówkami, odpytywano akurat z tego,czego się nie nauczyliśmy, ale zdajemy sobie sprawę, że mieliście, Drodzy Nauczyciele, jeden cel:
wyposażenie nas w taką wiedzę i takie umiejętności, które pozwolą nam łatwiej wkroczyć w dorosłe życie i lepiej sobie w nim radzić.
Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele!
Na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu absolwentów klasy VIII A, podziękowania za wieloletnią współpracę. Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy nieodrobione zadania domowe. Pierwsze sukcesy, ale i porażki.
Nasza podróż w szkole podstawowej,naszej CZWÓRCE, dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to,że nauczyliście nas , jak żyć i wykorzystywać własne zdolności. Jednocześnie przepraszamy za przykrości, których byliśmy przyczyną.
Jutro- rozejdziemy się każdy w inną stronę.
Wybraliśmy nowe szkoły, wejdziemy w nowe środowiska. Cieszymy się z tego, ale wiemy, że długo jeszcze będziemy wracać tu, że przez wiele miesięcy życie będzie nam udowadniać, iż łatwiej i przyjemniej było nam w tych ścianach.
Opuszczamy szkolne mury, ale wszystkie chwile tutaj spędzone będziemy chcieli ocalić od zapomnienia. Zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień i wyruszamy w dalszą drogę. Teraz możemy powtórzyć słowa Winstona Churchilla: To nie koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Jeszcze raz dziękujemy!
Dziękując, życzymy również Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Wspomnijcie czasami nas- tę szaloną , roztańczoną klasę VIII a, bo już taka klasa na pewno się nie powtórzy.
Żegnajcie.
Oprócz kilku tych słów, prosimy,wejdźcie drodzy pedagodzy w poniższy link,który został załączony. Nasza klasa przygotowała dla Was niespodziankę na pożegnanie.Przez panującą epidemię,nie możemy przyjść i podziękować osobiście,ale uczyniliśmy to w sposób on-line

https://liblink.pl/lfYsAHppaV

ABSOLWENCI z VIII A