Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

      23 września 2020 roku w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas IV – VIII. 

       Wszyscy uczniowie mogli zapoznać się  z sylwetkami kandydatów czytając ich plakaty wyborcze. W głosowaniu wzięły udział wszystkie klasy czwarte, piąte, szóste, siódme oraz ósme. Dziewczęta z klasy VII e – Oliwia Ejsmont, Agata Rabenda, Lena Rach oraz Julia Ozdoba przeprowadziły głosowanie, a następnie skrupulatnie przeliczyły wszystkie głosy. Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Julia Ozdoba z klasy VII e!!! Julii serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2020/21.

     Na koniec pragniemy dodać, że wybory odbyły się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Dziewczęta zbierały oraz liczyły głosy w maseczkach i rękawiczkach ochronnych.

                                                                                                        Agnieszka Stepnowska

                                                                                                        Iza Grabowska