Drukuj

 

                             logo 2                   logo 1                   logo 3

 

Hasło tegorocznego finału brzmi „Gramy z radością!"

Tradycyjnie już, nasz szkoła wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. serce1
Mimo obecnej, trudnej sytuacji, nasz szkoła przyłącza się do akcji Jurka Owsiaka. Nie będzie to jednak tradycyjna  zbiórka, jaką organizowaliśmy od lat...Postanowiliśmy całe siły przestawić na działania w formie wirtualne. Stąd po raz pierwszy w historii, uruchomiliśmy jako szkoła eSkarbonkę, wirtualną puszkę WOŚP. Każdy z Was może włączyć się do wspólnej zabawy w szczytnym celu. Co roku jesteśmy razem!!! buzka

  link do szkolnej eSkarbonki:

pobrane 2   https://eskarbonka.wosp.org.pl/4kzk6r

  więcej informacji:

pobrane 2   https://www.wosp.org.pl/

  #eSkarbonkaWOSP#wosp2021

 

                                                                                                                                             pineskaSamorząd Uczniowski klas 0 - VIIIbuzka