Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marzec 2021 r.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO.

Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów , przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji.
Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.
Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 14/E/2021 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 13 stycznia 2021 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Zarządzenie Nr 14/E/2021 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 13 stycznia 2021 roku


Uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego nie obowiązuje obwód szkoły.

UWAGA!

ZMIANA TERMINÓW POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

Dnia 18 lutego 2021r. został wydany załącznik Nr 133/E/2021 do zarządzenia Nr 14/E/2021, w którym podane są nowe terminy postępowania rekrutacyjnego.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego
od 07.05.2021r. (godz. 13.00) do 21.05.2021r. (godz. 13.00)

Rekrutacja do klas I
od 04.05.21r. (godz. 13.00) do 25.05.2021r. (godz. 16.00)

Złożenie wniosków o przyjęcie uczniów z obwodu szkoły do oddziałów integracyjnych
od 04.05.2021r. (godz. 14.00) do 18.05.2021r. (godz. 16.00)

Obwód Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Zgoda rodzica na pomiar temperatury u dziecka 

Międzynarodowa lekcja "Tradycje Świąteczne w Polsce".

15 grudnia za pośrednictwem platformy Teams odbyła się Międzynarodowa lekcja on-line. Tematem lekcji były Tradycje Bożonarodzeniowe w Polsce. Uczestniczyli w niej Dyrektor Danuta Wyrwas, Wicedyrektor Ewa Koźlakiewicz oraz nauczyciele z Finlandii - Sari Kallio, Marti Kallio, Portugalii - Manuela Coreira wraz ze swoją klasą oraz nauczyciel z Rumunii - Paul Ursuta. Spotkanie poprowadzili uczniowie ze Słupskiej szkoły w Polsce z klasy 7f wraz ze swoim wychowawczynią. Lekcja rozpoczął wirtualny spacer po Słupsku, w dalszej części uczniowie opowiadanie o tradycjach z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia, o potrawach i kolędach. Dowiedzieliśmy się również o podobieństwach i różnicach pomiędzy krajami. Lekcja wprowadziła nas w Świąteczny Bożonarodzeniowy nastrój. Dziękujemy wszystkim raz jeszcze.

Marta Andrzejewska