W grudniu 2020 r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczno – plastyczny „ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W FIGURACH GEOMETRYCZNYCH”. Konkurs został zorganizowany przez p. Izabelę Kowalczyk i p. Annę Bartoszko. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu oraz zdjęcia wszystkich prac biorących w nim udział.

Komisja przyznała I miejsce Mateuszowi z klasy IV A (praca nr 5). Oprócz I miejsca przyznano dwa wyróżnienia: Kacprowi z klasy IV c (praca nr 2) i Mateuszowi z klasy IV c (praca nr 8). Wyłoniona została również nagroda publiczności (poprzez głosowanie uczniów w aplikacji Forms). W głosowaniu wzięło udział 105 uczniów, a najwięcej głosów (aż 40) otrzymała praca Wiktorii z klasy VI D (praca nr 3).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie pięknych prac!!! Dziękujemy również uczniom, którzy wzięli udział w głosowaniu! A Zwycięzcom i Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Organizatorzy:

Anna Bartoszko i Izabela Kowalczyk