nowaw

W dniu 16 marca rozegrano w naszej szkole półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2009.

Nasz zespół dzięki fantastycznej zespołowej postawie na boisku zwyciężył w decydującym spotkaniu z SP Debrzno 13-7 i dzięki temu wygrał półfinał wojewódzki uzyskując najkorzystniejszy bilans bramek z trzech zespołów, które bezpośrednio walczyły o zwycięstwo. 

Drużyna chłopców, będzie reprezentować miasto Słupsk w finale wojewódzkim, który będzie rozegrany 22 marca w miejscowości Lipusz.

Chłopcy zagrali w składzie: Maciej Zelga, Piotr Prądzyński, Dominik Jędrak, Jakub Śmiechura, Kacper Zawadzki, Jakub Połuboczko, Adam Burda, Wiktor Łuszczyński, Adrian Krępeć, Grzegorz Piotrowski oraz Tymoteusz Adamiec. Opiekunem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!