Uczniowie z Polski, Bułgarii, Rumunii oraz Estonii przygotowali plakaty w ramach projektu ERASMUS + "ICT&Technology Invasion" na których przedstawili technologię przyszłości. Zachęcamy wszystkich do głosowania na najciekawszy plakat.

Wirtualne spotkanie uczestników projektu Erasmus + ICT&Technology Invasion

Dnia 9 marca 2021 roku na platformie Google Crassroom spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z Bułgarii, Rumunii oraz Estonii. Uczniowie przygotowali krótką prezentację na temat naszych krajów i przedstawili ją swoim zagranicznym partnerom. Na koniec spotkania nastąpiło sprawdzenie zdobytej wiedzy w postaci gier w Kahoota. Zwycięzcy w ramach nagrody, zdobyli międzynarodowy szacunek i prestiż.

Anna Świętochowska

Marta Ignacik

Joanna Czołba-Wojciechowska

Drodzy Uczniowie!

Ku naszej wielkiej radości konkurs “Technologia przyszłości (Technology of the future)" wzbudził ogromne zainteresowanie.Komisja konkursowa w składzie: A. Świętochowska, J. Czołba-Wojciechowska, T. Dziermański i M. Konecka miała trudny wybór.

Miło nam poinformować, iż zwycięzcami konkursu w kategorii grafika komputerowasą:

I MIEJSCE:

Aleksandra Materek 4d

Lilianna Kiwior 1 d

III MIEJSCE:

Piotr Setnik 8 c

Wyróżnienie:

Paulina Klimiuk 4 d

Serdecznie gratulujemy!!

W kategorii plakat zwycięzcami są:

I MIEJSCE ex aequo:

Maciej Boguski 2 b

Mateusz Boguski 4 a

Misza Szcześniak 6 d

III MIEJSCE ex aequo:

Piotr Grzybowski 1 c

Marcel Grzybowski 6 d

Serdecznie gratulujemy!!

O terminie wręczenia nagród poinformujemy indywidualnie.

M. Konecka

Zachęcamy do udziału w konkursie ERASMUS+ ICT Technology Invasion!!

Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu lub grafiki komputerowej na temat: Technologia przyszłości (Technology of the future).

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Prace konkursowe należy wysłać do 31.12.2020r. na adres:

Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie :)

T. Dziermański

Miło nam poinformować, iż zwycięzcami konkursu na animację poklatkową są:

I MIEJSCE:

Lena Rach 7 e