XVIII Słupskie Mistrzostwa Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej Memoriał im. Tadeusza Gwiżdża

16 listopada 2019 r. w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Niedziałkowskiego 2 w Słupsku odbył się XVIII Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej Memoriał im. Tadeusza Gwiżdża. Turniej zorganizował Słupski Oddział ZNP, którego prezesem jest pani Gabriela Bereżecka.

Na zawody zgłosiło się 6 drużyn a pracownicy oświaty spotkali się by na sportowo uczcić pamięć nauczyciela i trenera siatkówki Tadeusza Gwiżdża. Chociaż impreza miała przede wszystkim charakter integracyjny to wszystkie spotkania miały niezwykle zacięty i wyrównany przebieg. Turniej rozegrano systemem gry "każdy z każdym".  Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar oraz medale.

Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Holak, Łukasz Mucha, Anna i Piotr Świętochowscy, Paweł Rogaliński, Paweł Mizerek oraz Jacek Włodarski.

                         Gratulujemy wszystkim drużynom postawy i dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie całej imprezy.

Serdeczne Podziękowania dla całej drużyny SP 4 za zaangażowanie i dobrą zabawę.