Drukuj

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

4 grudnia 2019 zostały rozegrane zawody mini piłki siatkowej chłopców w ramach SOM. Zawody rozegrano w ZSP nr 5 w Słupsku. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły, które rywalizowały "każdy z każdym". Nasza reprezentacja spisała się znakomicie. Dzięki dobrej grze wygraliśmy trzy spotkania bez straty seta po 2-0, kolejno z SP 2, SP 6 oraz SP 8.

                                                                    Tym samym zostaliśmy MISTRZAMI SŁUPSKA !!!

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. SP 4, 2. SP 8, 3. SP 2, 4. SP 6.

Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Kaniowski, Mikołaj Bąk, Franciszek Czarniak, Igor Gaweł, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Aleksander Łakomiec, Sebastian Piątek, Robert Tyc, Maciej Wilczyński, Dorian Zakrzewski, Mateusz Jałeczko. Nasz zespół będzie reprezentował Miasto Słupsk na Półfinałach Wojewódzkich, które będą rozegrane po nowym roku.

                                              Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!

                                                                                                                                                                                       Piotr Świętochowski