Drukuj

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

7 grudnia rozegrano szkolny turniej w tenisa stołowego . Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą "każdy z każdym". Mimo wielu spotkań cały turniej przebiegł bez zakłóceń, a rywalizacja odbywała się na sześciu stołach jednocześnie. Łącznie rozegrano 66 spotkań, z czego 34 spotkania kończyły się wynikiem 2-1, łącznie rozegrano 168 setów. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Do ostatniej kolejki nie było jasne kto zwycięży w całym turnieju. Poniżej końcowa klasyfikacja:

Na Mikołajkowym "IV Miejscu" znaleźli się: Borys Zieliński, Maciej Wilczyński, Mikołaj Bąk, Paweł Wilczyński, Szymon Tyszkiewicz, Aleksander Szymenderski, Konrad Kaniowski,  Aleksander Łakomiec, Piotr Radziejewski.

                   Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a czołowa trójka pamiątkowy Dyplom.

                                                           Podziękowania dla Wszystkich Uczestników Zawodów !!!

         

                                                                                                                                               ŁUKASZ MUCHA, PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI