Drukuj

SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i MŁODSI

W dniach 21 i 24 lutego 2020 rozegrano zawody piłki ręcznej chłopców. W grupie nasza reprezentacja pokonała osłabiony tego dnia zespół SP 8 20-4. W półfinale zmierzyliśmy się z SP 3. To było bardzo wyrównane spotkania. Dopiero w ostatnich sekundach meczu bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Filip Wiśniewski i ostatecznie wygraliśmy 8-7. W finale zmierzyliśmy się z SP 10 i po niezwykle emocjonującym spotkaniu i walce do ostatnich sekund przegraliśmy 7-9 zajmując tym samym II Miejsce. Trzecie miejsce dla SP 3.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Jałeczko, Tomasz Krassowski, Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Dominik Łyszyk, Filip Wiśniewski, Konrad Kaniowski, Dorian Zakrzewski, Igor Gaweł, Mikołaj Bąk, Maciej Wilczyński.

                                                Podziękowania dla Wszystkich Zawodników za zaangażowanie !!!

                                                                                                                                                                                       Piotr Świętochowski