Mamy wspaniałą wiadomość! Pani Jolanta Arciszewska wraz z uczniami biorącymi udział w międzynarodowym projekcie “On the edge” realizowanym w ramach programu Erasmus+ otrzymali Krajową Odznakę Jakości, która jest przyznawana za wybitną realizację projektu eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego standardu. Jak czytamy na stronie eTwinning: “Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.” Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas realizacji projektów!!!