W dniu 26 listopada 2021 roku na boisku "Orlik" przy ul. Krzywoustego w Słupsku rozegrany został turniej piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2007/2008. Nasza reprezentacja grała ze zmiennym szczęściem - po zwycięstwie nad SP 6 2-1, i po 2 przegranych 2-0 z SP 3 i 1:4 z SP 10 zajęliśmy III Miejsce. W zawodach zwyciężyła drużyna SP 3, drugie miejsce dla SP 10 , SP 6 na miejscu czwartym. Naszą szkołę reprezentowali: Dominik Łyszyk, Szymon Banasiak, Maciej Jamróz, Dorian Zakrzewski, Sebastian Piątek, Kacper Zbrzeźniak, Oliwia Okołotowicz, Krzysztof Guber, Adrian Pawlik oraz Bartosz Bembenek. Opiekunem zespołu był pan Piotr Świętochowski, a sędzią głównym zawodów był pan Łukasz Mucha.

Podziękowania za udział i walkę dla Wszystkich Uczestników zawodów !!!

                                                                                                                                  Piotr Świętochowski