nowaw

18 maja 2022 roku na boisku Orlik przy ul. Krzywostego rozegrano zawody piłki nożnej w ramach SOM. W zawodach wzięło udział 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych wygraliśmy z SP 11 4-2 i przegraliśmy 3-0 z SP 6.  W półfinale zmierzyliśmy się z SP 10 i niestety musieliśmy uznać przewagę przeciwnika, ostatecznie przegrywając 2-0. W meczu o trzecie miejsce po doskonałej grze całego zespołu zwyciężyliśmy pewnie z SP 3 4-1 zajmując ostatecznie III Miejsce. W wielkim finale SP 10 zwyciężyło z SP 6 5-2.

Nasza reprezentacja grała w składzie: Stanisław Cybulski, Jakub Śmiechura, Grzegorz Piotrowski, Oliwier Fejfer, David Liashenko, Dominik Jędrak, Adrian Krępeć, Adam Burda, Jakub Połuboczko. Trenerem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

 Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich za Walkę !!!!

22 kwietnia na boisku Orlik przy ul. Wiatracznej rozegrano zawody piłki nożnej w ramach SOM. W zawodach wzięło udział 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych wygraliśmy z SP 9 (2-0), zremisowaliśmy z SP 2 (1-1) i przegraliśmy z SP 6 (2-1) oraz SMS ( 3-1).  Grając ze zmiennym szczęściem zajęliśmy 3 miejsce w grupie. W meczu o piąte miejsce przegraliśmy z SP 3 po rzutach karnych ostatecznie zajmując VI Miejsce. O niezwykle wyrównanym poziomie świadczy fakt, że całość rozgrywek wygrała SP 6 (z którą nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie w rozgrywkach grupowych) pokonując w finale SP 10 1-0.

Nasza reprezentacja grała w składzie: Maciej Jamróz, Kacper Zbrzeźniak, Krzysztof Guber, Bartosz Bembenek, Dorian Zakrzewski, Oliwia Okołotowicz, Maciej Cybulski, Dominik Łyszyk, Maciej Wilczyński oraz Sebastian Piątek. Trenerem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

                                                       Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich za Walkę !!!!

W dniu 30 marca 2022 w hali sportowej przy ul. Banacha rozegrano turniej piłki ręcznej chłopców rocznika 2007/08 w ramach Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Na dobry początek nasz zespół bez problemów pokonał SP 6 10-2.  W kolejnym meczu po niezwykle wyrównanej końcówce wygraliśmy z SP 3 12-10. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy SP 3 i SP 6 dość niespodziewanie wygrała "szóstka" 5-3. W walce o złoto zmierzyliśmy się z niepokonanym zespołem SP 10, który po doskonałej grze pewnie zwyciężył z nami 15-9. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła II Miejsce. Graliśmy w składzie: Konrad Kaniowski, Bartosz Bembenek, Mikołaj Bąk, Krzysztof Guber, Paweł Wilczyński, Maciej Wilczyński, Sebastian Piątek, Dorian Zakrzewski, Tyc Robert, Kacper Zbrzeźniak, Aleksander Łakomiec, Igor Gaweł oraz Dominik Łyszyk. Opiekunem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

                                                         Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!

W dniu 22 marca 2022 w miejscowości Lipusz odbył się finał wojewódzki piłki ręcznej chłopców z udziałem najlepszych zespołów w województwie. Do rywalizacji stanęły szkoły, które specjalizują się w szkoleniu dzieci w zakresie piłki ręcznej tj. Gdańsk, Kwidzyn, Lipusz, Tychy i Żukowo.

Mimo chęci i ambicji ze strony naszych zawodników nawiązanie walki z ligowymi zespołami było poza zasięgiem naszej reprezentacji. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła 6 Miejsce w województwie - co jest największym sukcesem szkolnej reprezentacji piłkarzy ręcznych ostatnich lat.

Chłopcy zagrali w składzie: Maciej Zelga, Piotr Prądzyński, Dominik Jędrak, Jakub Śmiechura, Kacper Zawadzki, Jakub Połuboczko, Adam Burda, Wiktor Łuszczyński, Adrian Krępeć, Grzegorz Piotrowski oraz Tymoteusz Adamiec. Opiekunem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

                                                  Ogromne Podziękowania za Walkę i Postawę na boisku !!!

W dniu 21 marca 2022 roku w naszej szkole rozegrano  międzyszkolny turniej piłki koszykowej dziewcząt  w ramach Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. W turnieju doskonale spisali się reprezentanci naszej szkoły u legając tylko SP8, pozostałe mecze wygrywając znacząco.

Reprezentacja dziewcząt grając w składzie: Julia Bednarczyk, Nikola Czekalska, Dominika Drozd, Gabriela Duda, Hanna Dziuba, Marta Świętochowska, Kamińska Anna, Maja Manikowska, Oliwia Milewska, Karolina Skwierz oraz Julia  Kościewicz zajęły II MIEJSCE. Opiekunem zespołu jest pan Łukasz Mucha.

                                                         Gratulacje Podziękowania dla Wszystkich Zawodniczek !!!

W dniu 16 marca rozegrano w naszej szkole półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2009.

Nasz zespół dzięki fantastycznej zespołowej postawie na boisku zwyciężył w decydującym spotkaniu z SP Debrzno 13-7 i dzięki temu wygrał półfinał wojewódzki uzyskując najkorzystniejszy bilans bramek z trzech zespołów, które bezpośrednio walczyły o zwycięstwo. 

Drużyna chłopców, będzie reprezentować miasto Słupsk w finale wojewódzkim, który będzie rozegrany 22 marca w miejscowości Lipusz.

Chłopcy zagrali w składzie: Maciej Zelga, Piotr Prądzyński, Dominik Jędrak, Jakub Śmiechura, Kacper Zawadzki, Jakub Połuboczko, Adam Burda, Wiktor Łuszczyński, Adrian Krępeć, Grzegorz Piotrowski oraz Tymoteusz Adamiec. Opiekunem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!