2 lutego 2019 w hali sportowej przy ul. Banacha rozegrano kolejny turniej halowej piłki nożnej w ramach LIGI SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO. Do rywalizacji stanęły zespoły składające się z zawodników urodzonych w roku 2006 i młodsi. W turnieju wzięło udział pięć zespołów, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Nasza reprezentacja rozpoczęła znakomicie od dwóch zwycięstw kolejno z Gryfem Słupsk II 2-0 oraz 4-2 z Luks Żelki Żelkowo. W kolejnym spotkaniu po niezwykle zaciętym meczu przegraliśmy 1-2 z Gryfem Słupsk. W ostatnim spotkaniu graliśmy z niepokonanym tego dnia zespołem SP 10. Mimo okazji z obu stron spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła III Miejsce.

Klasyfikacja końcowa: 1. SP 10, 2. Gryf Słupsk, 3. SP 4, 4. Gryf Słupsk II, 5. Luks Żelki Żelkowo. Indywidualnie wyróżnieni zostali między innymi zawodnicy SP 4: Bruno Nowicki, Bartosz Adamiec oraz Błażej Styczeń. Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kuba Dymowski. Ponadto w naszej drużynie grali Jonatan Rowiński oraz Franciszek Czarniak.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Zawodników !!!

Piotr Świętochowski

43 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 W SŁUPSKU

           26 stycznia rozegrano finały rocznika 2007 i młodsi. O zwycięstwo walczyły cztery zespoły tj. SP 2, SP 3, SP 4 oraz SP Jezierzyce. Do rozgrywek SP 3 przystąpiło tylko w czterema zawodnikami - pozostałe drużyny z duchem "fair play" w bezpośredniej konfrontacji również grały w pomniejszonych składach. To właśnie gracze z "trójki" rozpoczęli znakomicie od zwycięstwa nad SP 2 aż 7-0. Sześć bramek w tym spotkaniu zdobył Maciej Głaszcz, który ostatecznie został Królem Strzelców (łącznie 7 bramek). Najlepszym bramkarzem został Antoni Kula - również SP 3, który wielokrotnie ratował swój zespół od utraty bramki.

           I MIEJSCE wywalczył niepokonany tego dnia zespół SP 4, wygrywając kolejno z SP Jezierzyce 2-0, SP 3 4-1 oraz SP 2 6-0. Zespół z "czwórki" obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku. Drugie miejsce zajął zespół z Jezierzyc, trzecie - SP 3, natomiast czwarte - SP 2. W sześciu spotkaniach strzelono 31 goli. Wszystkie zespoły otrzymały dyplom i słodkie upominki, a najlepsi puchary i statuetki. Nagrody wręczyła pani dyrektor Danuta Wyrwas. Poniżej komplet wyników i klasyfikacja:

LP

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

1.      

SP 4

X

2-0

4-1

6-0

9

12-1

1

2.      

SP JEZIERZYCE

0-2

X

5-1

3-2

6

8-5

2

3.      

SP 3

1-4

1-5

X

7-0

3

9-9

3

4.      

SP 2

0-6

2-3

0-7

X

0

2-16

4

SP 4 - I Miejsce - grali w składzie: Maciej Jamróz, Mikołaj Bąk, Sebastian Piątek, Franciszek Czarniak,        Robert Tyc, Mateusz Jałeczko, Aleksander Łakomiec, Dominik Poulos oraz Filip Wiśniewski.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski

43 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4

  15 grudnia 2018 roku w halowym turnieju piłki nożnej do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. W finałach wzięło udział 5 zespołów, które rywalizowały "każdy z każdym". Doskonale tego dnia zaprezentował się zespół SP 4 I, który zwyciężył wszystkie spotkania tego dnia i zajął I Miejsce - broniąc tytułu z zeszłego roku. SP 4 II rywalizowało ze zmiennym szczęściem, a do miejsca na podium brakowało niewiele. Klasyfikacja końcowa i komplet wyników:

LP

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

5

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

1.  

SP 4 I

X

1-0

5-0

1-0

2-0

12

9-0

1

2.  

SP JEZIERZYCE

0-1

X

1-1

3-1

2-0

7

6-3

2

3.  

SP 6

0-5

1-1

X

2-2

5-1

5

8-9

3

4.  

SP 4 II

0-1

1-3

2-2

X

2-2

2

5-8

4

5.  

SP 3

0-2

0-2

1-5

2-2

X

1

3-11

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszą szkołę reprezentowali: SP 4 I /granatowi/ - Wiktor Hesse, Tomasz Krassowski, Olaf Borkowski, Krzysztof Guber, Bartosz Jaśkiewicz; SP 4 II /pomarańczowi/ - Bartosz Bembenek, Szymon Piekarec, Konrad Kaniowski, Kacper Zbrzeźniak, Dorian Zakrzewski, Maciej Cybulski.

                                   

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski

8 grudnia 2018 roku wystartowała 43 edycja halowego turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4. Tym razem do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi. W finałach wzięły udział 4 zespoły, które rywalizowały "każdy z każdym". Emocji i bramek nie brakowało. Najlepiej tego dnia prezentowały się zespoły SP 6 I i SP Jezierzyce, które w bezpośrednim spotkaniu walczyły o zwycięstwo w całym turnieju. Ostatecznie po bardzo zaciętym meczu zwyciężyła  "szóstka" 2-1. W meczu o trzecie miejsce SP 4 pewnie pokonało SP 6 II 5-1.

Klasyfikacja końcowa: 1. SP 6 I 2. SP Jezierzyce 3. SP 4 4. SP 6 II.

Naszą szkołę reprezentowali: Cyprian Dębicki, Oliwier Fejfer, Adam Burda, Cetera Jonatan, Grzegorz Piotrowski, Szymon Sadowski, Aleksander Zięba Stanisław Cybulski,  Jakub Tyc.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski

   20 listopada 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach minipiłki siatkowej chłopców. Zawody zostały rozegrane na hali gimnastycznej SP 4 przy ul. Banacha. Zawody zorganizowali i poprowadzili pan Marek Zawadzki oraz pan Łukasz Mucha. Do zawodów przystąpiło sześć zespołów, które rywalizowały systemem "każdy z każdym" na trzech boiskach równocześnie. Warunki rozgrywania zawodów były idealne. Poziom zawodów był niezwykle wyrównany i większość spotkań kończyła się w trzecim decydującym secie. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z SP 8 i po niezwykle zaciętym meczu przegraliśmy 1-2 w setach. Po pierwszym niepowodzeniu nasz zespół mocno się zmobilizował i wygrał kolejne spotkania z SP 6, SP 1, SP 2 oraz SP 3 wszystkie po walce wynikiem 2-1 w setach. Mimo doskonałego pościgu naszej drużyny w końcowej klasyfikacji zawodów zwyciężył niepokonany tego dnia zespół SP 8. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła II Miejsce, na trzeciej pozycji znalazł się zespół SP 2 - dalej kolejno SP 6, SP 3 i SP 1.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich uczestników zawodów !!!

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Wiśniewski, Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Aleksander Lewandowski, Karol Wilczyński, Karol Zych, Michał Dzikoń, Filip Jachacy, Mateusz Jałeczko, Błażej Styczeń i Jonatan Rowiński.

                                                                                                                                   Piotr Świętochowski

 

W dniu 08 listopada 2018 w Hali Lekkoatletycznej odbył się Miting lekkoatletyczny dla klas III i IV w którym wzięła udział również nasze uczennice. Każda zawodniczka rywalizowała w trzech konkurencjach bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłką lekarską. Nasze zawodniczki doskonale radziły sobie we wszystkich konkurencjach wzajemnie się dopingując. Wśród najlepszych na podium znalazły się Julia Bednarczyk  - I miejsce w rzucie piłką lekarską (6m 40 cm) i II miejsce w skoku w dal (3m 30cm) oraz Zosia Andrzejewska która zajęła 3 miejsce w biegu na 60 m ( 10,72 ). Po dekoracji najlepszych w poszczególnych konkurencjach wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale. Ponadto naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Bocian, Oliwia Podlecka, Amelia Krysztofiak, Marta Świętochowska, Anna Gliwa, oraz Wiktoria Szczepko. Opiekun pani Irena Waszkinel.

Wśród chłopców w rzucie piłką - II Miejsce zajął Tomasz Krassowski a III miejsce zajął Krzysztof Guber. W skoku w dal - II miejsce zajął Adam Burda (3,78 m - rocznik 2009), a III miejsce wywalczył Filip Wiśniewski (3,90 m - rocznik 2008). Ponadto w zawodach wzięli udział: Cyprian Dębicki, Sebastian Frelich, Maciej Geleciński, Dorian Zakrzewski, Kacper Zawadzki. Opiekun: pan Krzysztof Marchewka.

                                                          Gratuacje dla Wszystkich Reprezentantów !!!