W zawodach tych wystartowało ponad 500 zawodników w czterech grupach wiekowych z 31 klubów z Polski oraz z Rosji.

Oliwia Szycko po raz kolejny zaprezentowała się bardzo dobrze w silnym turnieju i jest to dobra zapowiedź na przyszłość. Wykazała się bardzo dużymi umiejętnościami oraz walecznością. Stoczyła aż 5 walk, które wygrała zdecydowanie przed czasem na ippon demonstrując wszechstronność w stosowaniu zwycięskich technik. Przyczyniła się również do zdobycia okazałego pucharu za 1 miejsce w punktacji drużynowej dla TS Judo Gryf Słupsk.

trener Irena Waszkinel

21 maja nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach czwórboju lekkoatletycznego. Każdy uczestnik rywalizował w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 1000 m. Nasi zawodnicy spisali się doskonale i w klasyfikacji drużynowej wywalczyli II Miejsce uzyskując 1009 punktów. Wśród reprezentantów najlepiej zaprezentowali się: Oliwier Kołodziejski - III Miejsce indywidualnie w Słupsku - 259 punktów oraz Wiktor Dziułka - 214 punktów. Obaj na co dzień trenują w Akademii Młodego Lekkoatlety co pozwala im na osiąganie coraz lepszych wyników. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Maciej Zych /193pkt/, Filip Zelga / 173 pkt./, Mateusz Maćkowiak / 170 pkt./, Paweł Kamiński / 159 pkt/ oraz Antoni Klimczuk.

    Ogromne Podziękowania dla Wszystkich Reprezentantów !!!

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - PIŁKA NOŻNA

15 maja 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców. Zawody zostały rozegrane na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie. Do rywalizacji stanęły cztery zespoły - mistrzowie powiatów:

- słupski grodzki - SP nr 4 Słupsk

- słupski ziemski - SP Kwakowo

- bytowski - SP nr 2 Bytów

- człuchowski - SP Przechlewo

Nasz zespół po raz kolejny stanął na wysokości zadania i dzięki doskonałej grze całego zespołu wywalczył I MIEJSCE. Trzy spotkania - trzy zwycięstwa kolejno z SP 2 Bytów 3-2, SP Kwakowo 3-1 oraz SP Przechlewo 8-0.  Ogromne Gratulacje !!!

Nasza szkołę reprezentowali: Szymon Czaja, Jakub Jaworski, Jakub Kalinowski, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Adam Kazubowski, Damian Każanowski, Antoni Klimczuk, Gracjan Krumplewski, Mateusz Maćkowiak, Wiktor Pograniczny oraz Maciej Zych.

Osobne Podziękowania dla rodziców - kibiców, którzy pomogli w organizacji wyjazdu.

Jako zwycięzcy nasz zespół zyskał prawo do startu w finale wojewódzkim,  który będzie rozegrany 25 maja w Nowym Stawie.     

                                             Życzymy Powodzenia i trzymamy kciuki !!!

                                                                                                                                         Piotr Świętochowski

                             

2 srebrne medale judoków podczas Mistrzostw Regionu Pomorskiego młodzików w judo, które odbyły się 21.04.2018 w Gdańsku.

Bardzo dobrze zaprezentowali się na tatami w Gdańsku w grupie młodzików Katarzyna Gołojuch ( 48 kg) i Wiktor Talewski ( 46 kg) zajmując w swoich kategoriach wagowych II miejsca. Kasia wygrała  2 walki natomiast Wiktor wygrał 3 walki szczególnie ostatnia była bardzo emocjonująca i wyrównana a o zwycięstwie zdecydował w ostatnich sekundach wykonany efektowny rzut na ippon.

                                                                                                                                   Trener Irena Waszkinel

Bardzo owocny start Wiktora, który udał się do Greifswaldu ( Niemcy ) na Międzynarodowy Turniej Judo Hanse-Cup. W zawodach wystartowało ponad 650 zawodników z Niemiec Danii, Szwecji i Polski.

W grupie młodzików złoty medal zdobył Wiktor Talewski ( 46 kg). Był to kolejny udany start Wiktora i dobry prognostyk na przyszłość. Piąte miejsce zajęła Katarzyna Gołojuch ( 48kg ) oraz w grupie dzieci 7 miejsce zajęła Oliwia Szycko ( 57kg ).

                                                                                                        Trener Irena Waszkinel

W dniach 16 i 23 kwietnia rozegrano Międzyklasowy Turniej Ringo kl. V dziewcząt. Zespoły składały się z czterech zawodniczek. Turniej rozegrano w systemie ,, każdy z każdym" do dwóch wygranych setów w secie do 15 pkt. Rywalizacja odbyła się na dobrym poziomie. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu. Gratulujemy !!!

Wyniki końcowe:

I miejsce kl. V b

II miejsce kl. V c

III miejsce kl. V d

IV miejsce kl. V a

                                                                                 Organizator Dorota Grzybowska, Irena Waszkinel