Zapraszamy do oglądania galerii prac ,, Jesienne zwierzaki cudaki".

Jesień zagościła w Oddziale Przedszkolnym na dobre. Podczas ostatnich zajęć dzieci wykorzystały dary jesieni do róznych prac plastycznych. Robiliśmy m.in. jesienne cudaki- zwierzaki z liści, natomiast kasztany przydały się do utrwalania poznanych liter.

Owocowo-warzywny czas

Jesień to bogactwo warzyw i owoców a z nimi kolorów, zapachów i smaków. W oddziale przedszkolnym również kolorowo...
W ostatnim czasie nazywaliśmy jesienne kolory, rozpoznawaliśmy drzewa, ich liście oraz owoce i warzywa, które wykorzystaliśmy do zabaw i zagadek. Bawiliśmy się w klasyfikowanie i przeliczanie różnych przedmiotów. Za pomocą różnych zmysłów rozpoznawaliśmy owoce i warzywa.

Było smacznie, zdrowo i kolorowo!

Monika Sokołowska

Kreatywne zabawy  z masą plastyczną - slime

Slime to zabawka sensoryczna, która ćwiczy zdolności manualne. Dzieciaki uwielbiają masy plastyczne, a glutki w szczególności. Slime można  ściskać, rozciągać, ugniatać, rozrywać…., a nawet robić z niego balony. Przedszkolaki również to potrafią.

Świetnie się bawiliśmy!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

Monika Sokołowska

Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najszczęśliwszy na świecie?

Rockowa Śnieżka

7 października dzieci z Oddziału  Przedszkolnego  odwiedziły Teatr Tęcza. Ogadaliśmy spektakl pt. „Śnieżka” w reżyserii Tomasza Mana. Znana bajka przedstawiona była zupełnie inaczej. Główna bohaterka była niezwykle zbuntowana, a cała opowieść przedstawiona była w konwencji rock opery.

Podczas spektaklu było trochę mrocznie, ale wszystko skończyło się tak, jak powinno w przedstawieniu dla dzieci – dobro wygrało ze złem, a mądrość z próżnością.

Po powrocie, dzieci podążając za swoją wyobraźnią wykonały piękne prace plastyczne z Śnieżką w roli głównej.